Menu
Sepetim

Takip Et

Bülten Takibi
Sipariş Ver
Basın bültenlerinin gazete - dergi - dijital ve görüntülü medyadaki  yansımış veya yansıma sağlayacak muhtemel konuların takibidir ve raporlarıdır.. Takip edilmesini istediğiniz basın bülteni için "Özel Sipariş" bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Kaynak: Yazılı Basın & İnternet..
3.000,00TL
Dergi Haber Takibi
İndirimli Sipariş Ver
Ulusal ve Yerel Dergilere yansımış veya yansıma sağlayacak muhtemel konuların takibidir. Takip edilmesini istediğiniz konu veya kayıtlar için "Özel Sipariş" bölümünden iletişime geçebilirsiniz.  Kaynak: Ulusal Ve Yerel Dergiler                 ..
30.000,00TL
Gazete Haber Takibi
Sipariş Ver
Ulusal ve Yerel Gazetelere yansımış veya yansıma sağlayacak muhtemel konuların takibidir. Takip edilmesini istediğiniz konu veya kayıtlar için "Özel Sipariş" bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Kaynak: Ulusal Ve Yerel Gazeteler          &n..
3.000,00TL
Gazete İlan Takibi
İndirimli Sipariş Ver
Ulusal ve Yerel  gazetelerdeki reklamlar günlük olarak mail veya web sitesi aracılığı ile takip edilmektedir. Takip edilmesini istediğiniz İlanlar için "Özel Sipariş" bölümünden iletişime geçebilirsiniz.  Kaynak: Ulusal Ve Yerel Gazeteler        ..
30.000,00TL
İhale Takibi
Sipariş Ver
Ulusal ve Yerel  gazetelerdeki ihale ilanlarının takibidir. İlanlar günlük olarak mail veya web sitesi aracılığı ile takip edilmektedir.Takip edilmesini istediğiniz ilanlar için "Özel Sipariş" bölümünden iletişime geçebilirsiniz.Kaynak: Ulusal Ve Yerel GazatelerHazırlanma Tekniği: Tak..
3.000,00TL
Radyo Haber Takibi
Sipariş Ver
Radyo'da yayınlanmış veya yayınlanacak haber videoları üzerinden özel sipariş yöntemi ile hazırlanır. Takip edilmesini istediğiniz konu veya kayıtlar için "Özel Sipariş" bölümünden iletişime geçebilirsiniz.  Kaynak: RadyoHazırlanma Tekniği: Talep edilen görüntüler gün saat bilgileri ve..
500.000,00TL
TV Haber Takibi
Sipariş Ver
TV'de yayınlanmış veya yayınlanacak haber videoları üzerinden özel sipariş yöntemi ile hazırlanır. Takip edilmesini istediğiniz konu veya kayıtlar için "Özel Sipariş" bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Kaynak: TV                     &n..
500.000,00TL
TV Reklam Kontrolü
İndirimli Sipariş Ver
TV kanallarında yayınlanmasını beklediğiniz reklamların, yayınlanıp yayınlanmadığı kontrol edilmektedir. Takip edilmesini istediğiniz reklam raporları için "Özel Sipariş" bölümünden iletişime geçebilirsiniz.Kaynak: MTM'nin takip ettiği televizyon Kanalları - A Haber, Atv, Cnn Türk, Fox TV, Habert..
15,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Bildirim Modülü
Sitemizdeki deneyiminizi kişiselleştirmek ve geliştirmek için çerezleri kullanırız. çerez onay aracı sayfamızda kişisel tercihleriniz hakkında bilgi edinmek veya onları yönetmek için gizlilik politikası sayfamızı ziyaret edin.