Menu
Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Akıllı Medya Bilgisi, MTM Medya Takip Merkezi tarafından geliştirilen, e-ticaret sektörünün ilk akıllı bilgi platformudur. Anlaşılır, yalın, hızlı ve güvenilir bilgiler içeren, medyaya dair detaylı rapor ve analizler sunulur.

Size özel içerikler ve kampanyalardan yararlanırsınız. Hesabınız üzerinden; favorilere eklediğiniz içerikleri ve sipariş geçmişinizi görebilir. Ayrıca, üye olduktan sonra belirli raporlar için sürekli abonelik talep edebilirsiniz. Üye olmadan da rapor satın alabilir, hızlı sipariş oluşturabilirsiniz.

Sipariş vermek için bir hesaba ihtiyacınız yok. İçerikler altında yer alan "Özel Sipariş Ver" butonunu tıklayıp siparişinizin kapsamı ve irtibat bilgilerinizi bırakmanız yeterli. Ekiplerimiz konu ile ilgili olarak sizinle irtibata geçeceklerdir.
ESET SSL web sunucu sertifikaları ile www.akillimedyabilgisi.com üzerinden online ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sistemimiz 256 Bit şifreleme ile korunmaktadır. PayTR, EFT ve Havale ödeme yöntemleri kullanılmaktadır.

 (Hemen ücretsiz üyelik oluştur)

Hazır raporlara ödeme adımından sonra, anında erişebilirsiniz.
Özel bir sipariş oluşturduysanız, talep edilen içerik ve zaman aralığına göre, siparişinizin teslimi 2 ila 30 gün arasında değişiklik gösterecektir.

Siparişinizin durumunu, "Hesabım - Siparişlerim" sayfasından detaylı olarak takip edebilir, ürünlerinizin durumunu sipariş statülerinden görebilirsiniz. Sipariş statüleri hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İşleme Alındı: Siparişinizin başarılı bir şekilde oluşturulduğunu ve işleme alındığını gösterir.

Hazırlanıyor: İstenilen ürün için hazırlıklar başladığında siparişiniz 'Hazırlanıyor' statüsüne geçer. Bu aşamada da faturası düzenlenir.

Teslim Edildi: Hazırlık aşamasının tamamlanmasının ardından, sipariş esnasında seçtiğiniz gönderim türüne göre (Website, Mail vb.) ürün teslim edilir.

Satın alınan dosyanın teknik nedenlerle indirilememesi, indirilen dosyanın içeriğinin veya formatının taahhüt edilenden farklı olması durumunda siparişinizde değişiklik yapılabilirsiniz.

Yaygın olarak kullanılan birçok dosya formatı desteklenmektedir. (pdf, ppt, pptx, doc, docx, txt, odt, xls, xml, mpg, mpeg, zip, rar, jpg, jpeg, png, bmp, gif, tif, tiff…)

Sitemizin Canlı Destek bölümü üzerinden veya akillimedyabilgisi@medyatakip.com adresine mail atarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz konu ile ilgili olarak size hızlıca yardımcı olacaktır.

---

Bu konuların dışında da olası tüm soru, talep ve şikâyetleriniz ile ilgili olarak bizlerle aşağıda yer alan iletişim kanalları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Medya Bilgisi

- Canlı Destek

0212-442-30-00

akillimedyabilgisi@medyatakip.com

...

Bildirim Modülü
Sitemizdeki deneyiminizi kişiselleştirmek ve geliştirmek için çerezleri kullanırız. çerez onay aracı sayfamızda kişisel tercihleriniz hakkında bilgi edinmek veya onları yönetmek için gizlilik politikası sayfamızı ziyaret edin.