Menu
Sepetim

Gazete Tiraj Raporu

Rapor: Yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve yerel gazetelerin tiraj sayılarını içermektedir.Kaynak: Yazılı BasınHazırlanma Tekniği: Temin edilen gazete tirajları, periyodik olarak editörler aracılığıyla sisteme işlenir.İçerik Detayı:* Yayın adı*Yayın ili* Yayın içeriği* Yayın Dağıl..
30.000,00TL
Rapor; yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve yerel gazetelerin tiraj bilgilerini içermektedir.Kaynak: Yazılı BasınHazırlanma Tekniği: Temin edilen gazete tirajları, periyodik olarak editörler aracılığıyla sisteme işlenir. Ulusal - yerel yayın yapan gazetelerin tirajları, içerik detay..
5.000,00TL
Rapor; yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve yerel gazetelerin tiraj bilgilerini içermektedir.Kaynak: Yazılı BasınHazırlanma Tekniği: Temin edilen gazete tirajları, periyodik olarak editörler aracılığıyla sisteme işlenir. Ulusal - yerel yayın yapan gazetelerin tirajları, içerik..
50.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Bildirim Modülü
Sitemizdeki deneyiminizi kişiselleştirmek ve geliştirmek için çerezleri kullanırız. çerez onay aracı sayfamızda kişisel tercihleriniz hakkında bilgi edinmek veya onları yönetmek için gizlilik politikası sayfamızı ziyaret edin.