Menu
Sepetim

Dergi Tiraj Raporu

Rapor; Yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve yerel dergilerin tiraj sayılarını içermektedir.Kaynak: Yazılı BasınHazırlanma Tekniği: Temin edilen dergi tirajları, periyodik olarak editörler aracılığıyla sisteme işlenir.İçerik Detayı:* Yayın adı*Yayın ili* Yayın içeriği* Yayın Dağılımı..
3.000,00TL
Rapor; yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve yerel dergilerin tiraj bilgilerini içermektedir.Kaynak: Yazılı BasınHazırlanma Tekniği: Temin edilen dergi tirajları, periyodik olarak editörler aracılığıyla sisteme işlenir. Ulusal - yerel yayın yapan dergilerin tirajları, içerik detayınd..
5.000,00TL
Rapor; yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve yerel dergilerin tiraj bilgilerini içermektedir.Kaynak: Yazılı BasınHazırlanma Tekniği: Temin edilen dergi tirajları, periyodik olarak editörler aracılığıyla sisteme işlenir. Ulusal - yerel yayın yapan dergilerin tirajları,..
50.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Bildirim Modülü
Sitemizdeki deneyiminizi kişiselleştirmek ve geliştirmek için çerezleri kullanırız. çerez onay aracı sayfamızda kişisel tercihleriniz hakkında bilgi edinmek veya onları yönetmek için gizlilik politikası sayfamızı ziyaret edin.