Menu
Sepetim

Yayın İstatistikleri

Rapor; Yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve yerel dergilerin tiraj sayılarını içermektedir.Kaynak: Yazılı BasınHazırlanma Tekniği: Temin edilen dergi tirajları, periyodik olarak editörler aracılığıyla sisteme işlenir.İçerik Detayı:* Yayın adı*Yayın ili* Yayın içeriği* Yayın Dağılımı..
3.000,00TL
Rapor: Yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve yerel gazetelerin tiraj sayılarını içermektedir.Kaynak: Yazılı BasınHazırlanma Tekniği: Temin edilen gazete tirajları, periyodik olarak editörler aracılığıyla sisteme işlenir.İçerik Detayı:* Yayın adı*Yayın ili* Yayın içeriği* Yayın Dağıl..
30.000,00TL
Medyada Yeni Açılan ve Kapanan Yayınların Sıralı Tam Listesi (2020) Medyada Yeni Açılan ve Kapanan Yayınların Sıralı Tam Listesi (2020)
İndirimli -6 %
MTM'nin takibinde ve MBR sisteminde bulunan ulusal-yerel-bölgesel gazete-dergi-TV-haber portalları arasında; yayın hayatına yeni başlayan / veda eden, yayın periyodu değişen yayınlarla ilgili bilgileri içerir.Kaynak: Yazılı Basın, İnternet Medyası, TV, Radyo, Haber AjanslarıHazırlanma Tekniği: ..
3.200,00TL 3.000,00TL
Rapor; yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve yerel dergilerin tiraj bilgilerini içermektedir.Kaynak: Yazılı BasınHazırlanma Tekniği: Temin edilen dergi tirajları, periyodik olarak editörler aracılığıyla sisteme işlenir. Ulusal - yerel yayın yapan dergilerin tirajları, içerik detayınd..
5.000,00TL
Rapor; yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve yerel dergilerin tiraj bilgilerini içermektedir.Kaynak: Yazılı BasınHazırlanma Tekniği: Temin edilen dergi tirajları, periyodik olarak editörler aracılığıyla sisteme işlenir. Ulusal - yerel yayın yapan dergilerin tirajları,..
50.000,00TL
Rapor; yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve yerel gazetelerin tiraj bilgilerini içermektedir.Kaynak: Yazılı BasınHazırlanma Tekniği: Temin edilen gazete tirajları, periyodik olarak editörler aracılığıyla sisteme işlenir. Ulusal - yerel yayın yapan gazetelerin tirajları, içerik detay..
5.000,00TL
Rapor; yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve yerel gazetelerin tiraj bilgilerini içermektedir.Kaynak: Yazılı BasınHazırlanma Tekniği: Temin edilen gazete tirajları, periyodik olarak editörler aracılığıyla sisteme işlenir. Ulusal - yerel yayın yapan gazetelerin tirajları, içerik..
50.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Bildirim Modülü
Sitemizdeki deneyiminizi kişiselleştirmek ve geliştirmek için çerezleri kullanırız. çerez onay aracı sayfamızda kişisel tercihleriniz hakkında bilgi edinmek veya onları yönetmek için gizlilik politikası sayfamızı ziyaret edin.