Menu
Sepetim

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Rapor; SOCAR Ar-Ge ve ODTÜ işbirliği ile hayata geçirilen plastik atıkların kimyasal dönüşümü ile ilgili sosyal sorumluluk projesinin yazılı ve online basın yansımalarından oluşmaktadır.   Kaynak: Yazılı Basın, İnternet Medyası   Hazırlanma Tekniği: Yayınlanan habe..
50.000,00TL
Rapor; Tüpraş'ın atık su geri kazanım yatırımları ve su verimliliği çalışmalarıyla ile ilgili sosyal sorumluluk projesinin yazılı ve online basın yansımalarından oluşmaktadır.Kaynak: Yazılı Basın, İnternet MedyasıHazırlanma Tekniği: Yayınlanan haberler içerik detayında belirtilen kategorilere ..
8.500,00TL
Rapor; PepsiCo'nun, Türk Eğitim Vakfı (TEV)’in başlattığı Uzaktan Eğitimde Eşit Fırsat Hareketi sosyal sorumluluk projesine verdiği destek ile ilgili yazılı ve online basın yansımalarından oluşmaktadır.Kaynak: Yazılı Basın, İnternet MedyasıHazırlanma Tekniği: Yayınlanan haberler içerik detayınd..
50.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Bildirim Modülü
Sitemizdeki deneyiminizi kişiselleştirmek ve geliştirmek için çerezleri kullanırız. çerez onay aracı sayfamızda kişisel tercihleriniz hakkında bilgi edinmek veya onları yönetmek için gizlilik politikası sayfamızı ziyaret edin.