Menu
Sepetim

Hakkımızda

Her gün medyada binlerce içerik üretiliyor. Bunların önemli bir kısmı daha biz göremeden kayboluyor. Göremediğimiz içerikler belki de markamızı, işimizi, hatta hayatımızı değiştirecek bilgiler olma ihtimali taşımasına rağmen, tarihin tozlu sayfalarında yerini alıyor.

İşte bu noktada artık her türlü medya verisine daha hızlı ulaşabileceğimiz yeni bir bilgi kaynağı doğuyor: ‘Akıllı Medya Bilgisi’ platformu.

Kimi zaman hazır raporlar, kimi zaman ise doğrudan habere erişim sağlanabilecek bu platformda, binlerce medya bilgisi yer alıyor. Son 20 yıllık medya tarihinden günümüze birçok içeriği bilgiye dönüştüren Akıllı Medya Bilgisi; gündemden sektörel raporlara, rekabet analizlerinden sosyal medya ölçümlemelerine, medya listelerinden reklam raporlarına kadar birçok bilgiyi, dijital ortamda önümüze getiriyor.

Veri ve analiz dünyasının bu ilk akıllı bilgi platformu, dijital evrende yerini alırken, ölçülüp analiz edilmiş ve işlenmiş verileri, tamamen online olarak kullanıma sunuyor. 

Her sektörden veriler analiz edilerek hazırlanan raporlar, araştırmalar, medya listeleri, reklam raporları ve birbirinden değerli binlerce medya bilgisi, Akıllı Medya Bilgisi sayesinde elinizin altına geliyor.

Platformda, hazır raporların yanı sıra sipariş oluşturma bölümü de yer alıyor. Talep edilen ürünle ilgili sipariş oluşturulduğundan itibaren, en kısa süre içerisinde hazırlanarak bilgiye kolay ulaşım sağlanıyor. 

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğimizi ve verimliliğimizi en yüksek seviyede tutmak…

Big data ile ilgili çeşitli çözümler üretmek…

Teknolojik gelişmelerle uyumlu hareket etmek, hatta yön vermek…

Misyonumuz

Medya verisine dayalı her türlü bilgiyi; değer yaratmayı esas alarak, yenilikçi ve teknoloji odaklı kurumsal yapımız ile harmanlayıp hızlı ve pratik bir şekilde ilgilisine ulaştırmak.

İş Anlayışımız

- Ekip olarak şirketimizi sahiplenir, başarıyı paylaşırız.

- Yenilikçiyiz, özgür düşünür çözüm üretmekten keyif alırız.

- Kendimizi sürekli geliştirerek yeni yetkinlikler kazanır, kalite ve fayda odaklı çalışırız.

- Doğaya, emeğe, farklı düşüncelere ve rakiplerimize saygılıyız.

- Birbirimizle karşılıklı bilgi alıp-verme ve dinlemeyi temel alarak, herkesin kendini açıkça ifade edebileceği bir ortam oluştururuz.

Etik Duruşumuz

Faaliyet gösterdiğimiz coğrafyalarda sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı gösterir, yasalara ve iş etiklerine uygun davranırız.

Bildirim Modülü
Sitemizdeki deneyiminizi kişiselleştirmek ve geliştirmek için çerezleri kullanırız. çerez onay aracı sayfamızda kişisel tercihleriniz hakkında bilgi edinmek veya onları yönetmek için gizlilik politikası sayfamızı ziyaret edin.