Menu
Sepetim

Bülten Takibi

Bülten Takibi
Sipariş Ver
Bülten Takibi
  • Stok Durumu: Sipariş Ver
  • Ürün Kodu: 183
10 Rapor Satıldı
11605 Görüntüleme
3.000,00TL

Mevcut Seçenekler:

Satın almış olduğunuz dosyayı ödeme işleminden sonra "Dosyalarım" bölümünden indirebilirsiniz. Bu ürün ile ilgili detaylı bilgileri; aşağıda yer alan açıklama ve özellikler bölümünde de bulabilirsiniz.

Basın bültenlerinin gazete - dergi - dijital ve görüntülü medyadaki  yansımış veya yansıma sağlayacak muhtemel konuların takibidir ve raporlarıdır.. Takip edilmesini istediğiniz basın bülteni için "Özel Sipariş" bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

 

Kaynak: Yazılı Basın & İnternet Medyası & TV

 

Hazırlanma Tekniği: Basın bülteninin yazılı ve online medyadaki haberleri tespit edilerek, editör yardımıyla rapor hazırlanır.

 

İstenen Detaylar:                                                                              
* Basın Bülteni

* Marka

* Bülten servis tarihi ve saati 

* Raporlanması istenen tarih aralığı

Metodoloji
Metodoloji: İlgili basın bülteni ile ilgili belirtilen tarihler aralığında yapılacak tarama sonucu medyadaki yansımalarından oluşacak raporlardır. MTM Takip listelerinde yer alan 5000 yayın içerisinde inceleme yapılacaktır.
Format
Format: Excel, Html, Pdf
Bildirim Modülü
Sitemizdeki deneyiminizi kişiselleştirmek ve geliştirmek için çerezleri kullanırız. çerez onay aracı sayfamızda kişisel tercihleriniz hakkında bilgi edinmek veya onları yönetmek için gizlilik politikası sayfamızı ziyaret edin.